Nasz zespół został zaproszony przez prof. dr hab. n. med. Piotra Rutkowskiegodo udziału w stacjonarnym szkoleniu „Czerniak i inne nowotwory skóry – wielodyscyplinarne postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne”, które odbyło się w dniach 25–26 marca 2026 roku w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.
W wydarzeniu uczestniczyli specjaliści SCMU: dr n.med Iwona Zakrzewska, dr n. med. Klaudia Kozłowska, lek. Artur Dyśko, lek. Emilia Prokopiuk. Warsztaty miały charakter praktyczny i były ukierunkowane na pracę zespołową oraz podejmowanie decyzji terapeutycznych w oparciu o aktualne standardy i rzeczywiste przypadki kliniczne. Szczególny nacisk położono na współpracę między specjalistami różnych dziedzin, która stanowi dziś fundament skutecznego leczenia nowotworów skóry. Udział naszego zespołu w warsztatach to realne wzmocnienie jakości leczenia nad Pacjentami.
